Pierwsze objawy Koronawirus covid-19 czy grypa

Pierwsze objawy covid-19 czy grypa Skuteczna ochrona - Covid-19 Koronawirus

Jak widzimy i słyszymy nadal niema żadnego skutecznego lekarstwa na Covid-19 a Koronawirus atakuje coraz mocniej a teraz nawet z kilkakrotnie mocniejszą siłą. A wszystko przez to że uświadomiono nam że to nic groźnego ten koronawirus odchodzi. A tu jak się okazuje nie odchodzi i jak obserwujemy może być bardzo źle jak sie nie opamiętamy. W pewnym momencie jak tak dalej pójdzie będziemy mogli liczyć tylko na siebie i….? ”

Pierwsze objawy Koronawirus covid-19

Pierwszymi objawami przy koronawirus jest gorączka, kaszel – duszności, utrata smaku itp. wszystko podobnie jak przy grypie? Dlatego masz grypę będziesz zdiagnozowany jako chory na covid-19, taka ciekawostka.

Babcine dobre rady – Skuteczne na wszystko?

Otóż moi kochani nie jestem Lekarzem, nie jestem Znachorem, ani też Cudotwórcą czy uzdrowicielem. A jednak czasem eksperymentalne doświadczenie na sobie może pomóc i innym dlatego ten artykuł?

Czy WODA UTLENIONA jest skuteczna aby opanować zapalenie?

Tak choć mało kto o tym wie, a większość myśli że woda utleniona jest tylko używana jak się gdzieś skaleczymy, na ranę? Tak jest ale to nie jedyne dobrodziejstwo tego jakże Genialnego roztworu?

Pierwsze objawy Koronawirus covid-19

A stosowana we wczesnym stadium choroby może nas ustrzec przed poważnymi konsekwencjami, powikłaniami. I to Dzięki Wodzie Utlenionej możemy uniknąć połykania tysięcy Antybiotyków które zawsze są szkodliwe!!!

Woda Utleniona – Swędzenie w uszach

Zapalenie uchaWoda Utleniona na pałeczkę delikatnie posmarować i o dziwo przechodzi. Dlatego warto stosować odpowiednio wcześnie aby się nie rozwinęło jakieś zapalenie!

Woda Utleniona- Na Bolące gardło – (Zapalenie Gardła)

Bolące gardło – Woda utleniona ale UWAGA nie 100% !!! Należy rozcieńczyć z letnia wodą 1:3 +- czyli 1 część wody utlenionej a 3 części wody letniej nie zimnej!

Woda utleniona na męczący Katar

Katar zaczyna męczyć – Woda utleniona na palec lub pałeczkę posmarować w nosie delikatnie nie wciągać bo będzie boleć tak jakbyście wodę wciągnęli nosem np. na basenie, Po chwili czujemy ulgę katar powoli znika. Należy za jakis czas znów powtórzyć działanie.

Woda Utleniona – Przeciw Grypie

Tak moi kochani – jeżeli mamy jakie kol wiek objawy, czujemy że nas coś bierze? Warto spróbować zastosować się do wskazówek powyżej?

Czy Woda Utleniona nas uchroni przed Grypą

Tak jeśli zastosujemy się do wskazówek powyżej mamy szansę uniknąć stosowania antybiotyków, Syropów które tak naprawdę nie wiele pomagają. Jeśli jednak w Waszym przypadku nie było by stanowczej poprawy? Należy skonsultować się z Lekarzem Rodzinnym.

Czy woda utleniona ochroni zapobiegnie przed Covid-19?

Tego raczej nikt nie wie ale warto próbować.

Są to tylko moje skuteczne rady, spostrzeżenia – jednak za skutki uboczne raczej wymyślone nie odpowiadam w żadnym stopniu ponieważ nie jestem Lekarzem. Robisz to tylko na Własną odpowiedzialność.

Co w moim przypadku zawsze pomaga: Polecam zespół muzyczny Concret.